Dragon Ball Heroes

1.1

3.7

6

Goku, Trunks, Vegeta, Cell ile buluş ve onlara eşlik et

467.5k

Bu uygulamayı oyla

Dragon Ball Heroes 2D dövüş oyunudur, oyuncular Dragon Ball serisinden efsanevi karakterlerin çoğunu kullanabilirler. Dövüşler bire bir ya da ikiye iki şeklinde olabilir.

Kullanılabilir karakterler arasında her zamanki şüphelileri bulabilirsiniz: Son Goku, Son Gohan, Vegeta ve Cell, ayrıca Doctor Gero, robot Giru ve Mr. Satan gibi daha az bulunan karakterler de oyunda mevcuttur. Ancak, bir çok durumda aynı karakterin farklı versiyonlarıyla karşı karşıya gelirsiniz. Örneğin, Cell'in üç versiyonuna ve Trunks'ın üç farklı haline sahip olursunuz.

Her zaman olduğu gibi, karakterlerin her birinin önceki oyunları yansıtan kendi özel hareketleri vardır. Goku kendi kame hame ha hareketini ve Genki ise kendi ateş toplarını oluşturabilir, aynı şekilde Krillin enerji disklerini ve kör eden ışınlarını gönderebilir.

Dragon Ball Heroes ayrıca sunduğu oyun sayısında da çok başarılıdır. A.I'ya karşı ateri salon modunda oynayabilir, iki dövüşte iki kişi için geçerli bir kafes modu, hayatta kalma modu, Zaman ve Mekan Odasında yer alan bir eğitim modun da oyun oynayabilirsiniz.

Dragon Ball Heroes muhteşem bir MUGEN dövüş oyunudur, hem Dragon Ball karakterleri arasından seçebileceğiniz karakterlere sahiptir hem de oyun sistemini ve grafiklerini geliştirmiştir.
Notlar

Oyunun ilk versiyonunda karakterlerden biri sorunludur, 1.0.1 versiyonunda sorun düzeltilmiştir.

Uptodown X